
Zomercursus Muziek voor 4 t/m 12 jaar
Dinsdag 10, 17 en 24 juli 13:00
Door: Anne van Damme
Altijd al willen zingen en muziek maken met anderen? Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar organiseert docente Anne van Damme de Zomercursus Muziek. In drie workshops worden de kinderen klaargestoomd voor het optreden dat ze aan het eind van de cursus zullen geven voor hun familie en vrienden.
De workshops bestaan uit een combinatie van zang, verschillende instrumenten leren kennen en performance, aangepast op leeftijd. De cursusdagen zijn 10, 17 en 24 juli, op de laatste dag vindt ’s avonds ook het optreden plaats. De workshops duren één uur en starten iedere middag om 13:00u, 14:00u en 15:00u (afhankelijk van de leeftijdsgroep) in Anne’s lespraktijk op de Rietvelden in Den Bosch.
De kosten voor de hele cursus bedragen €45,- p.p. Aanmelden kan via muzieklesbijanne@gmail.com, voor meer informatie kijk je op www.annevandammemusic.com.